Fotka v záhlaví Blog

Rychlý kontakt

+420 604 774 999

Ing. Aleš Masař

Poslat poptávku

SEO - optimalizace Vašeho webu pro vyhledávače

30.8.2017

Zkratka SEO znamená Search engine optimization, česky optimalizace Vašeho webu pro vyhledávače. Zjednodušeně to znamená, že ne každý web, který jste si vytvořili nebo zaplatili jeho vytvoření od specializované firmy, je snadno k dohledání na Googlu nebo Seznamu (o Bingu jako minoritním vyhledávači v ČR ani nemluvě)

Pokud se trápíte tím, že máte pěkný web a není vidět, zatímco Franta má web starý jak Metuzalém, 5 let na něho ani nesáhl a přesto vyskakuje na prvních místech, kam se podíváte, tak za tím bude SEO.

infografika k SEO optimalizaci

Asi Frantovi někdo lépe poradil nebo mu to nastavil. Nemusíte hned řešit nový web, když ten starý se Vám líbí. Jen je třeba ho vyladit a nachystat tak, aby se zalíbil i Googlu a Seznamu. A pokud některým slovům ani nerozumíte, nevadí.

Některé pojmy si osvěžte v článku blogu, který se týká slovníčku výrazů z internetového marketingu. Prostě a jednoduše platí, web si nenechávejte dělat u grafika (bude asi hezký, ale nedohledatelný), ale u odborníka na weby, který současně dodá web se základním SEO nastavením. Jsou i firmy, které dodají web bez SEO a za SEO chtějí nemalý příplatek. Těm bych se asi vyhnul.

Pokud tedy chcete řešit nový web nebo vyladit Vás starý web, aby se Google a Seznam začali o něj zajímat a netroufáte si na to, zavolejte. Probereme to.

A nyní se mrkněte, co všechno musíme řešit, když se bavíme o SEO. Kolegové z internetové agentury Včeliště zpracovali pěknou infografiku.

Sdílet článek: