Grafika fotka v záhlaví

Rychlý kontakt

+420 604 774 999

Ing. Aleš Masař

Poslat poptávku

Grafika - Reklamní bannery

Potřebujete zaujmout? Řekněte to obrázkem! Ať už se jedná o reklamní inzerát do novin nebo do časopisu nebo chystáte internetovou reklamu na Googlu či Seznamu, obrázek řekne víc, než mnoho slov. To je stará pravda.

Potřebujete vytvořit sadu několika reklamních bannerů (obrázkových inzerátů)? Nemáte vlastního grafika a v reklamní agentuře nestíhají nebo jsou ceny vysoké?

Potřebujete pomoct? OK, jsme tu pro Vás. Reklamní bannery vytváříme nejčastěji pro zákazníky, kteří si koupí PPC reklamu na Seznamu, Googlu či Facebooku. Stačí, když si zjistíte, jaké rozměry reklamních bannerů potřebujete a mi Vám ho za velmi výhodných podmínek vytvoříme.

A když myslíme výhodně, tak opravdu výhodně. Čím více, tím nižší cena, klidně od tří stovek za kus. Bez daně, samozřejmě ☺

Máme zkušenosti s vytvářením jak statických, tak animovaných bannerů. Pokud máte vlastní nápad, jak má vypadat, sem s ním! Pokud ne, nevadí. Řekněte nám, co má banner propagovat, jaký význam má mít reklamní sdělení a my Vám bannery vytvoříme na míru.

A můžete je pak použít, na co budete chtít!

A co by měl úspěšný banner obsahovat? Podívejte se na článek 5 tipů, jak má vypadat úspěšný banner.

Billboardy u cesty

Pokud chcete být vidět fyzicky nejen na internetu, ale i na billboardu u cesty nebo obchodního centra, dejte nám vědět. Zajistíme pro Vás vhodný billboard na mnoha místech v ČR díky kontaktům s reklamními agenturami, které vlastní billboardy na Vámi vybraném místě.