Fotka v zálaví Tvorba webových stránek

Rychlý kontakt

+420 604 774 999

Ing. Aleš Masař

Poslat poptávku

Vytvoření a úpravy www stránek

Zabýváme se tvorbou internetových stránek pro malé podnikatele a živnostníky z Prostějova, Olomouce, Vyškova, Přerova a okolí. Moderní webovky Vám podle Vašich představ navrhneme a vytvoříme za opravdu dobrou cenu, nastavíme SEO optimalizaci pro vyhledávače, podpoříme internetovou reklamou a změříme výsledky.

Jsme malá firma, která se tvorbě Vašeho webu věnuje s velkým nadšením a osobním přístupem, proto se s Vámi rádi potkáme a vyslechneme si Vaše představy.

Proč potřebujete nový web?

Začínáte podnikat a chcete oslovit zákazníky z Vašeho okolí na internetu? Nebo stávající web je již tak zastaralý, že se už ani Vám nelíbí (natož Vašim zákazníkům)? Nebo web je sice pěkný, ale nějak není vidět, zatímco konkurenční firma vyskakuje na Googlu či Seznamu mnohem více vepředu?

Pojmy jako SEO, PPC,UX design, analýza klíčových slov, internetový marketing a responzivní design pro Vás znějí spíš jako název španělské vesnice? Nevadí, pomůžeme Vám se v této „španělštině“ vyznat a současně respektujeme, že Vy znáte svůj obor a Vaše zákazníky lépe než my. Dohromady tomu lépe porozumíme společně.

Máme mnohaletou praxí v internetovém marketingu se zákazníky z mnoha oborů, takže dokážeme i zkušeně poradit.

Když se obrátíte na nás, my Vám všechno vysvětlíme „česky“ nebo-li „polopatě“

7 tipů, podle čeho vybrat firmu na vytvoření webu

Responzivní web

Responzivní web dnes již není žádná novinka nebo výhoda, ale nutnost. Nevíte, o co jde? Nevadí, vysvětlíme.

Dnes čím dál více zákazníku hledá na internetu na mobilech. Stačí se podívat kolem sebe a vidíte, jak každý ve volných chvilkách netrpělivě a usilovně hledá něco v mobilu.

Starší weby se na malých displejích mobilních telefonů špatně zobrazují a ještě hůře ovládají prsty. Tlačítka jsou často malá, o textu nemluvě. Když si zvětšíte tlačítka „zoomováním“, tak Vám zase obsah stránky zmizí někde vpravo a text na řádku nevidíte nikdy celý. A když už najdete kontakt a chcete vytočit číslo, tak na něj nejde kliknout a snadno ho vytočit. No nic jednoduchého. A tady právě ztrácíte zákazníky, pokud jste majiteli takového webu.

Responzivní web je totiž takový web, kdy se Vám webové stránky hezky přizpůsobí velikosti displeje malého mobilu, na zvětšená tlačítka se snadno trefíte prsty a když narazíte na hledané kontaktní číslo, tak stačí na něj ťuknout a samo se začne vytáčet. A listujete pouze nahoru a dolů. Přizpůsobí se i tabletům i notebookům atp. Jak snadné.

A Google, který od roku 2016 upozorňuje ve výsledcích hledání na to, jestli jsou stránky „optimalizované pro mobilní vyhledávání“ letos již připravuje i upřednostnění responzivních webů ve vyhledávání. Tzn., že i když na PC vyjíždí odkaz na Vaši firmu na Googlu v popředí, na mobilech Vás může předběhnout Váš konkurent, který má stránky responzivní. Mimochodem, chybějící responzivní design je nejčastějším důvodem, proč se na nás zákazníci obrací s požadavkem na vytvoření nového webu.

Jak jste na tom Vy s Vaším webem? Zkuste si otestovat Váš web, jak se zobrazuje. Odkaz funguje jen pro weby, které mají zabezpečení http (nikoliv nejmodernější https).

Co bude web stát a jak dlouho to bude trvat?

Podívejte se do orientačního ceníku.